Bose SoundLink Max Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Tanıtıldı

Bose, SoundLink Max adlı şimdiye kadarki en büyük taşınabilir Bluetooth hoparlörünü SoundLink serisine ekledi. Genel tasarım önceki Bose cihazlarına benzer olsa da bu model genişletilmiş çerçeveye daha büyük ses ve daha uzun pil ömrü sığdırıyor.

Bose, SoundLink Max’in içindeki üç dönüştürücü ve iki pasif radyatörün daha da büyük bir hoparlör gibi ses veren bas performansını içeren geniş bir stereo deneyimine güç verdiğini söylüyor. Şirket, bu taşınabilir ünitenin, ses çubuklarında tipik olarak kullanılan teknolojiyi kullandığını ve türler arasında “tam, doğal ses” için distorsiyonu azaltmak üzere bunu dijital sinyal işlemeyle eşleştirdiğini söylüyor. Bose uygulaması aracılığıyla müzikteki alçak, orta ve yüksek tonları da ayarlayabileceksiniz.

Bose, SoundLink Max için toz kaplı, silikonla kaplı çelik bir muhafazayı tercih ediyor. Hoparlör aynı zamanda IP67 derecesine sahip ve bu nedenle toz, su, pas ile düşme konusunda güven veriyor. Bütün bunlar Max’i dış mekanda kullanıma çok uygun hale getiriyor. Bose, taşınabilir hoparlörünün 20 saate kadar dayanacağını ve gerekirse bir USB-C kablosuyla telefonunuzu güçlendirebileceğini söylüyor.

SoundLink Max, yeni Android cihazlarla daha tutarlı bağlantı sunan Snapdragon Sound ve Bluetooth üzerinden gelişmiş ses kalitesi sağlayan aptX Adaptive ile donatılmış durumda. Hoparlör ayrıca Google Fast Pair ve Bluetooth 5.3 desteği sunuyor.

Bose SoundLink Max Fiyatı ve Çıkış Tarihi

SoundLink Max için ön siparişler yurtdışında başladı ve hoparlörün 16 Mayıs tarihinde gönderilmesi planlanıyor. Ürün 399 dolar fiyat etiketi taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x